Apie mus

Akademijos vizija kurti erdvę, kurioje moterys mokosi kurti projektus, verslus su palaikymu, sistemingu vedimu įvairių sričių profesionalų. 

Akademijos misija – padėti moterims plėtoti tą veiklą, kurioje jos maksimaliai panaudotų savo talentą ir atskleistų visą savo potencialą.

Kas yra Galimybių akademija ir kuo ji gali būti Jums naudinga?
Vienoje erdvėje rasite mokymus, kurie padės įgyti žinių, įgūdžių palaikančioje aplinkoje. Tai pravers jums, jei galvojate apie:

  • projekto/ verslo augimą;
  • verslo pradėjimą, keitimą.

Galimybių akademijos veiklos principai:

  • Pasiekiamumas. Galimybių akademija skirta tam, kad žmogus atrastų sau reikalingą pagalbą bet kuriuo metu (24/7) ir iš bet kurio pasaulio krašto.
  • Kokybė. Aukščiausios kokybės mokymo turinys – garantuojamos profesionalios žinios, atnešančios maksimalius rezultatus.
  • Sisteminis mokymąsis ir tęstinumas. Galimybių akademija duoda sistemines studijas, o tai padeda greičiau pasiekti rezultatą. Kryptingai judėsite link savo svajonių! Norintys galės dalyvauti mentorystės programoje ir mokyti, palaikyti kitus žmones darant ženklius, esminius pokyčius.

Jolanta ir Ugnė nuolatos pačios mokosi, kuria įvairius projektus. Bendraminčių erdvėje tai daryti daug lengviau, efektyviau, maloniau. Iš šio poreikio vėl atgimė Galimybių akademijos mokymų erdvė. 

Galimybių akademijos komanda

Ugnė Juodytė

“Galimybių akademijos “Bedrakūrėja

Jolanta Puzienė

“Galimybių akademijos “Bedrakūrėja

Aušra Ralienė

Projektų vadovė

Gintarė Žydelienė

Projektų vadovė

Susisiekime