Apie mus

Akademijos vizija matyti žmones, darančius tai, ką jie nori ir gali daryti, atsižvelgdami į savo talentus bei gebėjimus, taip pat įkvėpdami kitus elgtis bei gyventi geriau.

Akademijos misija – padėti žmonėms atrasti ir plėtoti tą veiklą, kurioje jie maksimaliai panaudotų savo talentą ir atskleistų visą savo potencialą.

Kas yra Galimybių akademija ir kuo ji gali būti Jums naudinga?
Vienoje erdvėje rasite visas reikalingas žinias, įgūdžių formavimo metodus ir palaikymą. Tai pravers jums, jei galvojate apie:

  • profesijos pokyčius;
  • karjeros pozicijos keitimą;
  • verslo pradėjimą, keitimą.

Galimybių akademijos veiklos principai:

  • Pasiekiamumas. Galimybių akademija skirta tam, kad žmogus atrastų sau reikalingą pagalbą bet kuriuo metu (24/7) ir iš bet kurio pasaulio krašto.
  • Kokybė. Aukščiausios kokybės mokymo turinys – garantuojamos profesionalios žinios, atnešančios maksimalius rezultatus.
  • Sisteminis mokymąsis ir tęstinumas. Galimybių akademija duoda sistemines studijas, o tai padeda greičiau pasiekti rezultatą. Kryptingai judėsite link savo svajonių! Norintys galės dalyvauti mentorystės programoje ir mokyti, palaikyti kitus žmones darant ženklius, esminius pokyčius.

Jolanta ir Ugnė, ieškodamos savęs, išbandė įvairius projektus ir kursus, kol galiausiai suprato, ko iš tiesų reikia žmogui, kad jis galėtų sėkmingai kurti, dirbti ir gyventi – viso to galite išmokti ir jūs Galimybių akademijoje.

Galimybių akademijos komanda

Ugnė Juodytė

“Galimybių akademijos “Bedrakūrėja

Jolanta Puzienė

“Galimybių akademijos “Bedrakūrėja

Aušra Ralienė

Projektų vadovė

Gintarė Žydelienė

Projektų vadovė

Susisiekime